CY15B104QN-50SXI - FRAM, 4MBIT, -40 TO 85DEG C - CYPRESS - INFINEON TECHNOLOGIES
CYPRESS - INFINEON TECHNOLOGIESSKU:CY15B104QN-50SXI Bestelcode:3227301
Prijs:
Incl. BTW Verzendkosten berekening in de checkout
Voorraad:
Op voorraad (670 units)
Documenten en downloads
Omschrijving
  • Clock Frequency: 50MHz
  • Clock Frequency Max: 50MHz
  • IC Case / Package: SOIC
  • IC Interface Type: SPI
  • IC Mounting: Surface Mount
  • Interfaces: SPI
  • MSL: MSL 3 - 168 hours
  • Memory Case Style: SOIC
  • Memory Configuration: 512K x 8bit
  • Memory Density: 4Mbit
  • Memory Organisation: 512K x 8bit
  • Memory Size: 4Mbit
  • No. of Pins: 8Pins
  • Operating Temperature Max: 85°C
  • Operating Temperature Min: -40°C
  • Product Range: -
  • Supply Voltage Max: 3.6V
  • Supply Voltage Min: 1.8V