PSG-JRBN40-mF Jumper Ribbon Cable, M-F, Dev/Eval BRD Pro Signal
PRO SIGNALSKU:PSG-JRBN40-MF Bestelcode:2452752
Prijs:
Incl. BTW Verzendkosten berekening in de checkout
Voorraad:
Op voorraad (144 units)
Documenten en downloads
Omschrijving
PRO SIGNAL - PSG-JRBN40-MF - Jumper Ribbon Cable, 40 Way, Male to Female, 2.54 mm Header Contacts, 200 mm
  • Accessory Type: Jumper Ribbon Cable
  • For Use With: Development & Evaluation Boards
  • Product Range: -
  • Features: 6" Jumper Wires, 0.1" Header Contacts, 40-pin Ribbon Cable